PAVEL FARÁŘ: "HRÁČI NÁM ROZHODOVÁNÍ NEULEHČILI"

Aktualizováno: 5. 7.

Do startu EURA U16 a kvalifikace o seniorské mistrovství Evropy 2023 zbývají už jen dny! Trenérský tým seniorského týmu vedený Pavlem Farářem má po dvou přípravných turnajích před sebou nelehký úkol, vybrat dvanáctičlennou sestavu, která se o postup na svoji další vrcholnou akci popere. Vybírat budou trenéři jak z účastníků MS U18, tak z hráčů, kteří se představili na turnaji v Mostě a v Praze."Vzhledem k účasti ročníků 2004 a mladších na MS na Krétě jsme museli trochu pozměnit koncept přípravy," musel připomenout trenér Farář hned na úvod.


"V první části jsme absolvovali v termínu 10. - 12. 6. 2022 turnaj v Mostě. V pátek jsme před turnajem stihli ještě 2 TJ zaměřené hlavně na taktiku střídání a blokování. V turnaji jsme si pak jednotlivé varianty útoku a obrany mohli vyzkoušet v praxi. Musíme opět velmi poděkovat pořadatelům turnaje, kteří nám zde vytvořili velmi dobré podmínky pro přípravu a vycházeli nám maximálně vstříc při všech našich požadavcích," ocenil vstřícnost Farář.


"Druhý blok přípravy jsme již absolvovali v 'domácím prostředí' Beachclubu Ládví ve dnech 17. - 19. 6.2022. Zde jsme odehráli celkem 6 utkání, kde jsme se již opravdu soustředili na detaily a snažili jsme se minimalizovat naše chyby. Zde je 'zbytečné' chválit personál a organizátory turnaje. Tady jsou servis a podmínky pro přípravu vždy super!"


"Po těchto dvou krátkých soustředěních a návratu ročníku 2004 z MS nás čeká nelehký úkol, a to vybrat 12 hráčů, kteří budou bojovat o postup na ME do Portugalska. Už teď mohu říci, že všichni hráči, kteří byli v této fázi přípravy (turnaje či MS) by si účast v družstvu zasloužili a patří jim všem velké poděkování za přístup a čas, který tomu věnovali. Rozhodně nám rozhodování svými výkony neulehčili."

251 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše